Remis w pierwszym sparingu.

W dniu dzisiejszym nasza drużyna seniorów rozegrała pierwszy mecz kontrolny z zespołem Juniorów Starszych Nowego Jezioraka. W spotkaniu tym padł remis 2 : 2 a bramki dla naszej drużyny zdobywali Rafał Urbanowicz oraz Mateusz Lipiak.

Byłoto pierwsze spotkanie kontrolne po przerwie świątecznej. Na spotkanie to udaliśmy się w siedemnastoosobowym składzie, w tym wracający po ciężkiej chorobie Jacek Libiatowski.

Pierwszą połowę rozpoczęliśmy w ustawieniu:

Saławiła, Kawiak, Wojtaś, Nowogrodzki, Urbanowicz, Lipiak, Gretkowski, Zalewski,Grzymski, Gosik, Szyszko.

Warto wspomnieć, że pierwszą część spotkania zwyciężyliśmy 2:0, po bramkach Rafała Urbanowicza oraz Mateusza Lipiaka. Mimo kolejnych prób niestety już w tej części spotkania nie zdobyliśmy więcej bramek.

II Połowę rozpoczęliśmy w ustawieniu:

Karalus, Kawiak, Wojtaś, Libiatowski, Krzyżanowski, Trosko, Szyszko, Gretkowski, Wyrzykowski, Graszkiewicz, Lipiak.

Początek drugiej polowy przyniósł ataki, drużyny Jezioraka, które w dwóch przypadkach zostały zamienione na bramkę. Później nieco gra się wyrównała, jednak wynik nie uległ już zmianie.