Porażka z GKS Straszewo

Niestety i tym razem nie udało się zwyciężyć naszej drużynie seniorów. Tym razem lepsza od naszej drużyny okazała się ekipa ze Straszewa, pokonując Powiśle w stosunku 0:2.

Porażka z Dzierzgoniem.

Niestety po raz kolejny zestawiona w mocno eksperymentalnym składzie nasza drużyna seniorów nie przywiozła punktów z wyjazdu. Tym razem lepsza okazała się drużyna ze Starego Miasta. Powiśle przegrało w stosunku 0:5. Galeria ze spotkania wkrótce.

Dotkliwa porażka.

Niestety po raz kolejny nasza drużyna seniorów musiła uznać wyższość rywala. W dniu wczorajszym drużyną lepszą okazał się Ruch Gościszewo, który zaaplikował nam 6 bramek. Powiśle zdołało odpowiedzieć jedna bramką, którą zdobył Kawiak.

Nowy Trener.

Zarząd Klubu Powiśle Pawlice Rakowiec informuje, że od dnia dzisiejszego nowym trenerem jest Pan Dariusz Grochowski. Pierwsze spotkanie organizacyjne z Nowym Trenerem odbędzie się w Piątek 09.01.2015 o godzinie 17:15 na sali gimnastycznej w Rakowcu.

Zbiórka na mecz z Powiślem.

Zbiórka na sobotni mecz z Powiślem Stary Targ na godzinę 15:10 w Rakowcu. Proszę pamiętać o dowodach tożsamości ze zdjęciem.

Wyjazd na mecz z Dzierzgoniem.

Wyjazd na mecz z Dzierzgoniem w Sobotę godzina 14:15 Kwidzyn ulica Warszawska, 14:20 Rakowiec spod klubu. Proszę pamiętać o dowodach tożsamości.

Galeria z meczu z Ruchem.

Dostępna jest galeria spotkania z meczu z Ruchem Gościszewo. Galeria dostępna w rozwinięciu newsa.

Zbiórka na mecz z Gościszewem.

Już w Sobotę nasza drużyna seniorów rozegra kolejne spotkanie w rundzie wiosennej sezonu 2014/2015. Przeciwnikiem będzie zespół Ruchu Gościszewo. Zbiórka zawodników godzina 14:45. Proszę pamiętać o dowodach tożsamości.

Galeria zdjeć.

Dostępna jest galeria zdjęć ze spotkania z Tęczą Szropy.

Porażka z Tęczą.

Nie udało się niestety przywieźć punktów z wyprawy do Szrop. Drużyna gospodarzy nie pozwoliła aby 3 punkty pojechały do Rakowca w wyniku czego przegraliśmy mecz w stosunku 3 : 0. Galeria zdjęć ze spotkania wkrótce.

Wyjazd na mecz z Tęczą.

Wyjazd na mecz seniorów z zespołem Tęczy Szropy w Sobotę z Rakowca godzina 14:05, Kwidzyn Warszawska 14:10. Proszę pamiętać o dowodach tożsamości.

Podsumowanie spotkania z Wandowem

Dostępne jest już na naszej stronie podsumowanie spotkania z zespołem KP Wandowo. Zapraszamy do czytania. Link do podsumowania w rozwinięciu newsa. KS Powiśle Pawlice Rakowiec 0-1 KP Wandowo Bramka: 0-1 13` - Wiśniewski T. żółte kartki Powiśle - Nowogrodzki M., Kawiak...

Galeria ze spotkania z Wandowem.

Dostępna jest galeria ze spotkania z Wandowem.

Wiadomości (utwórz nową)